Roksana Węgiel niedawno wzięła udział w nagraniu singla Live It Up, którego producentem jest B-OK. W piosence gościnnie pojawił się również Kristian Kostow. Posłuchaj utworu, w którym wspólnie śpiewają zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i zdobywca drugiego miejsca na Eurowizji 2017!

Roksana Węgiel po wygraniu finału 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie zwalnia tempa i wykorzystuje swoje pięć minut: regularnie pojawia się na festiwalach muzycznych i lansuje kolejne przeboje. O jednym z nich pisaliśmy kilka miesięcy temu. Wydała też debiutancki album pt. Roxie, za który niedawno odebrała certyfikat złotej płyty za osiągnięcia świetnych wyników sprzedaży.

Roksana Węgiel w gronie gwiazd festiwalu „Top of the Top” w Sopocie!

https://www.facebook.com/UniversalMusicPolska/photos/a.10151837758044851/10157470546009851/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARCmh3srHHH6jehDRaVNWT878T4L-51-kBw-aIyweu0V6Ac_VHhecMI8YzIazyTjIl-7DG5If82fXuOUSGEGr7jDl3OjfX-oN7T1I1KZbY72KxA4UMxacBeIrC-fSusiO4xXxcJnJkLlSo4wEZx8oN4j5VesbK6RyPk7i7q_llon8DUfBSIAA2qdN3jSo-mGrfFSZyb9wTpW7XmN0gAkrYWRYaCMZtK8eyuGkRaeAeF_-5PJKHzWV73g4rYrDaedkLm-lXsKNY4GbolbWBvP1bR3j0sloXiLTv3wc1X3S7siqyv1_ftaRrIRQif-fdx8eKdvfsTAjxZsal_cBt-T&__tn__=-R

Roksana Węgiel i Kristian Kostow w piosence Live It Up

W wakacje Roksana Węgiel zrealizowała kolejne nagrania. Zaśpiewała w utworze Live It Up, którego można posłuchać już w serwisie Spotify. W piosence partneruje jej Kristian Kostow, bułgarsko-rosyjski piosenkarz, który w 2017 roku podbił serca widzów Eurowizji piosenką Beautiful Mess. Przypomnijmy, że z utworem zajął drugie miejsce w finale Eurowizji, przegrywając jedynie z Salvadorem Sobralem.

Nad singlem Live It Up pieczę sprawował Borislav Milanov, bułgarski producent muzyczny znany jako B-OK oraz muzyk działający w wytwórni Symphonix Music, a prywatnie – mąż Tamary Gaczecziladze, reprezentantki Gruzji na Eurowizji 2017. To on stworzył eurowizyjne przeboje Beautiful Mess dla Kristiana Kostowa czy Chameleon dla Micheli Pace (Eurowizja 2019).

Wytwórnia reklamuje singiel poniższym opisem:

„Live It Up” to nowoczesny popowy kawałek z chwytliwym bitem oraz istotnym przekazem: wszystkie trudności, jakie rzuca nam los, są o wiele łatwiejsze do pokonania, gdy u naszego boku znajduje się właściwa osoba. Razem o wiele łatwiej przezwyciężyć to co złe. „You and I were made to live it up” – śpiewają Roxie i Kristian, których wokale wspaniale się uzupełniają. Szykuje się murowany hit końcówki wakacji!

Posłuchaj piosenki Live It Up:

Do piosenki Live It Up z Roksaną Węgiel i Kristianem Kostowem ukazał się również teledysk tekstowy, który znajdziesz poniżej:

W ostatnim czasie Kristian Kostow brał udział w telewizyjnym konkursie talentów Singer, emitowanym w chińskiej telewizji Hunan. Już wtedy nagrał oryginalną wersję piosenki Live It Up, w którym gościnnie występuje Tifa Chen. Piosenki możesz posłuchać poniżej:

Kristian Kostow spełnił obietnicę, daną czytelnikom Eurowizja.org w wywiadzie, którego udzielił w grudniu zeszłego roku. Już wtedy powiedział nam, że planuje dużo niespodzianek na kolejne miesiące. Nagranie z Roksaną Węgiel spokojnie można traktować jako jedną z nich.

foto: własne (Sławomir Hrycyk dla Eurowizja.org)

3 KOMENTARZE