Roxen wykona w Rotterdamie "Alcohol you"! (fot. TVR)

Rumunia wybrała! W trakcie finału Selectia Nationala widzowie i jurorzy zadecydowali, że w Rotterdamie Roxen wykona Alcohol you!

Właśnie zakończył się finał rumuńskich preselekcji Selectia Nationala. Spośród pięciu piosenek napisanych specjalnie dla tegorocznej reprezentantki Rumunii, Roxen jury i widzowie swoimi głosami w proporcji 50:50 wybrali Alcohol you i to właśnie ten utwór wybrzmi na eurowizyjnej scenie w barwach Rumunii.

Rumunia: Roxen pojedzie do Rotterdamu!

Preselekcyjny koncert uświetniło swoimi występami wielu gości specjalnych. Na scenie zaprezentowali się między innymi reprezentantka Mołdawii Natalia Gordienko, reprezentantka Norwegii Ulrikke, reprezentant Cypru Sandro. Oprócz nich wystąpili również prowadzący – Connect R oraz Elena Gheorghe (która zrobiła na scenie prawdziwy pokaz mody – w ciągu kilku minut swojego występu przebierała się aż 3 razy!) Jednak prawdziwą gwiazdą wieczoru okazała się zwyciężczyni Eurowizji 2012, Loreen, która wykonała swoje największe hity, między innymi My heart is refusing me, Statements oraz eurowizyjną Euphorię, która przyniosła jej zwycięstwo.

Jak  Rumunia poradzi sobie w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji? Jaki pomysł na występ będzie miała Roxen? Tego dowiemy się już w maju!