Sara Chmiel jest w ciąży. Wokalistka zespoły Łzy, a prywatnie żona Gromee’ego, którego wspierała wokalnie podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie, już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą.

Ten rok jest wyjątkowy dla Gromee’ego i Sary Chmiel. Najpierw producent wygrał finał krajowych eliminacji do Eurowizji 2018, później wraz z wokalistką wziął cichy ślub, a w maju wspólnie reprezentowali Polskę na eurowizyjnej scenie w Lizbonie. Teraz potwierdziły się informacje o tym, że już niedługo zostaną rodzicami.

Sara Chmiel jest w ciąży. O błogosławionym stanie wokalistki mówiło się już podczas jej udziału w Eurowizji, ale dopiero teraz piękna wokalistka potwierdziła informacje. Na swój Instagram dodała zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym mężem, prezentując ciążowe krągłości.

❤️

A post shared by Sara Chmiel (@sarachmiel) on

Jak dowiedział się serwis Plejada.pl, Sara Chmiel urodzi już jesienią. Na początku września zagra ostatnie koncerty z grupą Łzy przed przejściem na urlop macierzyński. Jak czytamy, zespół powróci na koncertowania dopiero na początku 2019 roku.

Sarze Chmiel i Gromee’emu gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Gromee reprezentował Polskę w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji z piosenką Light Me Up, którą śpiewał szwedzki piosenkarz Lukas Meijer, wokalista zespołu No Sleep for Lucy. W chórkach na scenie zaśpiewała Sara Chmiel, a także Kasia Dereń oraz Mahan Moin. Delegacja nie awansowała do finału, plasując się na 14. miejscu w rundzie półfinałowej.

źródło: Plejada.pl, fot.: Instagram