Kolejnym uczestnikiem koncertu charytatywnego Save Hope w Bielsku Białej po Kriście Siegfrieds z którym eurowizja.org przeprowadziła wywiad jest Gruzinka Nina Sublatti. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem!
W rozmowie z Aleksandrą Wąsek Nina artystka opowiedziała m.in. o swoich związkach z Polską, kuchni gruzińskiej oraz najbliższych planach muzycznych.

Zapraszamy do subskrypcji kanału (TUTAJ)!

Nina Sublatti, a właściwie Nina Sulaberidze reprezentowała Gruzję na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2015 roku w Wiedniu. Z piosenką Warrior zajęła jedno z lepszych miejsc dla swojego kraju, czyli 11. Nina jest nie tylko wokalistką, ale też modelką. Studiowała także rysunek, malarstwo oraz rzeźbiarstwo. Jej kariera muzyczna rozkręciła się po wygraniu gruzińskiej wersji programu „Idol” („Sakartwelos warskwlawi”) w 2014 roku. W 2016 została jurorką programu X Factor. Ma na koncie jeden album Dare To Be Nina Sublatti.

Przypomnijmy, że koncert Save Hope miał miejsce 1 lipca w Bielsku-Białej. Była to pierwsza większa impreza eurowizyjna w Polsce, na której wystąpili różni wykonawcy związani z konkursem.  Wystąpili oni na rzecz chorej na polineuropaitię czuciowo-ruchową Eweliny z Bielska-Białej.

Wszelką pomoc finansową dla Ewelin prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka
Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845
Tytułem:
10878 – Grupa OPP – Ewelina Magas

Źródło: własne