OGAE Polska oraz czytelnicy eurowizja.org wybierają najlepszego ich zdaniem reprezentanta Włoch na nadchodzący Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie. Posłuchaj piosenek i zagłosuj!

Poznaliśmy już wszystkie 22 piosenki, które biorą udział w głównym konkursie tegorocznego 67. Festiwalu Piosenki Włoskiej w Sanremo. Zwycięzca otrzyma pierwszeństwo reprezentowania Włoch na nadchodzącym Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie. Kto powinien nim zostać? Kto ma szansę wygrać tegoroczny konkurs w barwach Włoch? W tym roku po raz pierwszy OGAE Polska oraz czytelnicy portalu eurowizja.org wybiorą swojego faworyta!

Swoje głosy można oddawać TUTAJ. Wystarczy wskazać, którzy artyści ze stawki konkursowej zasługują na wygraną i wyjazd do Kijowa. Głosowanie odbędzie się w dwóch rundach – do piątku, do czasu wyboru finałowej 16 uczestników głosować można na wszystkich artystów. Następnie na podstawie wyników naszej sondy oraz wyników piątkowej eliminacji, najlepsza trójka zmierzy się w finale głosowania w sobotę. 

TUTAJ obejrzysz skrót występów 11 artystów, którzy zaśpiewali we wtorek

TUTAJ obejrzysz skrót wystepów 11 artystów, któzy zaśpiewali w środę

Dostępne aktualnie teledyski obejrzysz na naszej playliście: