Nick Sinckler ubiegał się o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2020, startując w eurowizyjnym wydaniu programu Szansa na sukces. Choć nie dostał się do finału eliminacji, po kilku miesiącach wielu fanów wciąż uważa, że to on powinien jechać na konkurs, gdyby ten jednak się odbył. Obejrzyj nasz wywiad z Nickiem!
Uczestnik tegorocznej rundy eliminacyjnej do Konkursu Piosenki Eurowizji udzielił nam wywiadu, w którym wrócił wspomnieniami do swojego udziału w programie Szansa na Sukces. Eurowizja 2020. Przypomnijmy, że Nick Sinckler startował odcinku poświęconym repertuarowi legendarnego zespołu The Beatles.
Co zaśpiewali uczestnicy Szansy na sukces?
Nick Sinckler w wywiadzie dla Eurowizja.org
W trakcie rozmowy z naszym redaktorem Nick Sincler przyznał, że z Eurowizją zetknął się po raz pierwszy w 2006 roku. Największe wrażenie wówczas zrobiła na nim Carola ze Szwecji, która wystąpiła w konkursie z piosenką Invincible.
Czego z rodzinnych Stanów brakuje mu najbardziej? Jak wspomina eliminacje do Eurowizji 2020? Co jeszcze zdradził nam Nick Sinckler? Obejrzyj nasz wywiad poniżej!
foto: Facebook/Nick Sinckler