Polska reprezentantka podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017 spędzi sobotę w towarzystwie fanów konkursu i mieszkańców Rzeszowa!

Już jutro (4 listopada, sobota) fanpage Eurowizja.org transmitować będzie spotkanie Alicji Regi z mieszkańcami Rzeszowa i fanami Eurowizji na miejskim rynku. Będzie okazja do życzenia wokalistce powodzenia w Gruzji czy zrobienia sobie z nią zdjęcia. Wcześniej Alicja Rega udzieli wywiadów w budynku rzeszowskiego ratusza i wykona tam fragment utworu Mój Dom wraz z chórzystami, którzy towarzyszyli jej podczas nagrywania piosenki. Czytelników portalu Eurowizja.org serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – fanpage na Facebooku oraz profilu na Instagramie! Znajdziecie tam wiele zdjęć i nagrań z Rzeszowa!

Tymczasem pewne jest już, że Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2017 transmitować będą zarówno TVP2, jak i TV Polonia. Widzowie będą mogli zasiąść przed telewizorami już 26 listopada o godzinie 16:00 by śledzić przebieg show, kibicować reprezentantce Polski i swoim osobistym faworytom oraz wziąć udział w głosowaniu internetowym, które zostanie zorganizowane po raz pierwszy w ramach Eurowizji dla Dzieci. Konkurs potrwa ok. 2,5 godziny.

Eurowizyjny sezon w Tbilisi ruszy na tydzień przed finałem. Delegacje z 16 państw pojawią się w stolicy Gruzji 19 listopada. Organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik, a w planach są nie tylko próby i konferencje prasowe, ale też specjalne wycieczki pełne atrakcji, gala otwarcia Eurowizji dla Dzieci, spacer po czerwonym dywanie, losowanie kolejności startowej oraz nagrywanie wspólnego utworu.

Źródło: inf. własne, TVP, fot.: Dziennik Eurowizyjny