Szansa na Sukces dla dzieci. Logo programu, fot. TVP

Powraca format Telewizji Polskiej – Szansa na Sukces dla dzieci. Wyłoni on reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019. Dzisiaj poznaliśmy nazwiska uczestników programu oraz utwory, które w nim wykonają.

Znamy uczestników formatu Szansa na Sukces dla dzieci. Radio Zet opublikowało dziś  ich pełen skład wraz z informacją, w którym odcinku wystąpią. Wśród nich są znane nazwiska wszystkim miłośnikom programów z udziałem dzieci.

Kto ma prawdziwą szansę na sukces i pójdzie w ślady Roksany Węgiel? Poznajcie potencjalnych reprezentantów Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach.

Szansa na Sukces dla dzieci: odcinek 1

Gość programu: Majka Jeżowska

Uczestnicy:

Swietłana Boguska – uczestniczka The Voice Kids (pierwsza edycja). Swietłana zachwyciła jurorów i widzów The Voice Kids swoim anielskim głosem i trafiła do drużyny Edyty Górniak, gdzie odpadła już na etapie pojedynków.

Utwór: Laleczka z saskiej porcelany

Nikola Fiedor – na swoim koncie ma pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Orfeusz we Włoszech, nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Gdyni, czy wyróżnienie na Festiwalu w Opolu. Ponadto jest laureatką konkursu 8 Wspaniałych. Koncertowała przed Polonią w Nowym Jorku i wielokrotnie występowała na lokalnych scenach w kraju i za granicą.

Utwór: Od rana mam dobry humor

Piotr Klima – laureat trzeciego miejsca podczas XIX Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Intermuza 2019, gdzie przewodniczącym jury był autor tekstów wielu polskich piosenek Jacek Cygan

Utwór: A ja wolę moją mamę

Zosia Szuca – laureatka talent show w Bramie Pomorza. Ma za sobą także występ podczas Dni Chojnic. W 2017 roku wygrała szkolny konkurs dzięki genialnemu wykonaniu piosenki Olivii Wieczorek Nie zapomnij.

Utwór: Najpiękniejsza w klasie

Amelia Kurantowicz – uczestniczka programu Mali Giganci oraz Sceny Talentów programu TVP ABC.

Utwór: Margarita

Maja Mazurek – zwyciężczyni Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Jesienne Nutki 2017. Wychowanka Niepublicznego Ogniska Artystycznego Akademia Talentów w Lublinie.

Utwór: Wszystkie dzieci nasze są

Maciej Golian – laureat pierwszych oraz drugich miejsc na ogólnopolskich konkursach muzycznych i festiwalach. Wychowanek Akademii Młodego Wokalisty w Szczytnie.

utwór: Na raz, na dwa

Szansa na Sukces dla dzieci: odcinek 2

Gość specjalny: Blue Cafe & Dominika Gawęda

Uczestnicy:

Maksymilian Wysocki – uczeń Szkoły Muzycznej Yamaha w Słupcy

utwór: Buena

Marianna Józefina Piątkowska – zdobyła wyróżnienie podczas XII Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Mikrofonik. Zajęła również trzecie miejsce podczas XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Żegocinie. Pochodzi ze Zbierska w Wielkopolsce.

utwór: Do nieba, do piekła

Wiktoria „Viki” Gabor – uczestniczka The Voice Kids (druga edycja) w drużynie Tomsona i Barona. Niedługo po programie wydała swojego pierwszego singla Time.

utwór: You may be in love

Oliwia Kopiec – finalistka The Voice Kids (pierwsza edycja), członkini drużyny Tomsona i Barona.

utwór: To Ty

Krzysztof Kwaśny – laureat pierwszego miejsca w IX Konkursie Piosenki Religijnej SACROSONG w 2017. W tym samym roku uzyskał także wyróżnienie w konkursie wokalnym podczas I Włochowskiego Festiwalu Rozmaitości. Brał udział także w innych projektach muzycznych, np. w spektaklu Alicja w Krainie Czarów. Wychowanek warszawskiego Domu Kultury Włochy.

utwór: Czas nie będzie na nas czekał

Oliwia Stefanowska – zdobyła wyróżnienie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dolnośląska Nutka 2019 w Bielawie. To samo osiągnięcie powtórzyła podczas festiwalu Rozśpiewane Nutki 2019. Laureatka następujących nagród: Złota Nutka 2018, Złota Nutka 2015, Srebrna Nutka 2017. Uczennica Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie.

utwór: Zapamiętaj

Zuzia Janik – uczestniczka The Voice Kids (pierwsza edycja), w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Technik wokalu uczy się w Warszawie w Szkole Gospel. Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zasiadała w polskim dziecięcym jury.

utwór: Kochamy siebie

Szansa na Sukces dla dzieci: odcinek 3

gość specjalny: Zespół Papa D.

Uczestnicy:

Gabriela Katzer

utwór: Panorama Tatr

Anna Chwałczyńska

utwór: Ocean wspomnień

Eryk Waszczuk – uczestnik The Voice Kids (pierwsza edycja) w drużynie Edyty Górniak.  Po programie The Voice Kids, debiutował swoją wersją utworu One z repertuaru U2 & Mary J.Blidge, a także autorską piosenką Horyzont, która przez 28 tygodni znajdowała się na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, w tym tym 20 razy zajmowała miejsce 1. Utwór Zamień się ze mną na marzenia to trzecia propozycja, którą Eryk nagrał z Mario Szabanem, uczestnikiem dziewiątej edycji programu The Voice of Poland. Jest to nowa wersja utworu, który w oryginale wykonywał duet Stanisław Soyka i Krzysztof Antkowiak. Jest to kolejny utwór zapowiadający debiutancki album Eryka, który już wkrótce!

utwór: O-la-la

Karolina Bajer

utwór: Maxi singiel

Adam Bartkiewicz

utwór: Nasz Disneyland

Natasza Sieradzka – zwyciężczyni castingu do koncertu Bitwy The Voice of Poland, który odbył się w czerwcu w Szczecinie. Polegał on na muzycznych pojedynkach między uczestnikami The Voice of Poland i The Voice Kids.

utwór: Pocztówka z wakacji

Zosia Kwaśna

utwór: Naj – story

Szansa na Sukces dla dzieci – wyniki

Trzy odcinki półfinałowe odbędą się kolejno 8, 15 i 22 września. Trójka zwycięzców zmierzy się w ostatecznej potyczce o miano reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019 podczas finału na żywo, 29 września.

źródło: Radio Zet

1 KOMENTARZ