Kasia Dereń zwyciężyła w pierwszym odcinku programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020 i jest o krok bliżej do reprezentowania Polski w Rotterdamie. W rozmowie z Eurowizja.org opowiedziała o przygotowaniach do finału show. Jaki utwór zaśpiewa dla widzów? Jak wspomina występ na eurowizyjnej scenie u boku Gromee’ego i Lukasa Meijera? Obejrzyj nasz wywiad wideo!

Decyzją jurorów, Kasia Dereń została ogłoszona pierwszą finalistką programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020, dzięki któremu zostanie wyłoniony reprezentant Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenkarka opowiedziała, jak czuła się w repertuarze zespołu ABBA, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy pierwszego odcinka telewizyjnego show.

Co działo się w pierwszym odcinku eurowizyjnej „Szansy na sukces”? Zobacz!

Kasia Dereń o finale programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”: postawię na energię

W wywiadzie dla czytelników Eurowizja.org Kasia Dereń opowiedziała, co szykuje na finał programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Ujawniła, że jej konkursowa propozycja będzie energiczna i raczej wykonana w języku angielskim. Dodała jednak, że prace nad utworem wciąż trwają.

Mogę zdradzić, że na pewno chcę postawić na energię i ten power, który mną rządzi. W emocjach wybucha we mnie bomba i można spodziewać się niespodziewanego. (śmiech) Raczej nie będzie to „rzewna ballada o miłości”, ale bez sensu jest mówić o muzyce, bo najlepiej jej po prostu posłuchać. Mam nadzieję, że utwór się spodoba i będzie godny, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji i pójść po zwycięstwo!

W rozmowie dowiedzieliśmy się też, dlaczego Kasia Dereń właściwie chce pojechać na Konkurs Piosenki Eurowizji. Wspomniała też, jak wyglądała jej eurowizyjna przygoda u boku reprezentantów Polski z 2018 roku. Przypomnijmy, że piosenkarka wystąpiła jako chórzystka podczas występu Gromee’ego i Lukasa Meijera w Lizbonie.

Jak Kasia Dereń trafiła do polskiej reprezentacji na Eurowizję 2018? [WYWIAD]

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

Kasia Dereń i Sergiusz Królak z Eurowizja.org po wywiadzie o finale programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020” (fot. Francesco Martello)