Telewizja Polska zaprasza do śledzenia Krajowych Eliminacji na żywo! Chcesz otrzymać wejściówkę? Sprawdź, co należy zrobić!

UWAGA! Telewizja Polska rozdała już wszystkie dostępne wejściówki – tym samym konkurs na Facebooku został zakończony! 

Polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 już 18 lutego w Telewizji Polskiej, a już dziś nadawca rozpoczyna rozdawanie wejściówek, które pozwolą Wam śledzić przebieg finału na żywo wprost spod sceny! Jeśli chcesz zobaczyć na żywo finalistów preselekcji, a także Dodę, Olivię Wieczorek czy Michała Szpaka, to poniżej podpowiadamy, co należy zrobić!

  1. Odwiedzić fanpage Eurowizja TVP na Facebooku i oczywiście zalajkować, jeśli się tego jeszcze nie zrobiło!
  2. W komentarzu pod postem dotyczącym wejściówek należy podać link YouTube to swojej ulubionej ZAGRANICZNEJ piosenki eurowizyjnej wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego akurat ten utwór jest Twoim numerem jeden!
  3. Dodatkowo zachęcamy do oznaczenia w komentarzu swoich znajomych, którzy być może jeszcze nie znają fanpage Eurowizja TVP! W ten sposób przyczynić się można do promocji swojego ulubionego konkursu!
  4. Po spełnieniu powyższych warunków należy przesłać wiadomość prywatną do fanpage Eurowizja TVP zawierającą imię i nazwisko osób, którym należy przyznać wejściówkę. (UWAGA! Jeden uczestnik konkursu może zabrać ze sobą maksymalnie 2 osoby towarzyszące)

Dwie ważne informacje dodatkowe:

  • Z racji ograniczonej pojemności sali, w której odbędzie się koncert, TVP zastrzega sobie możliwość zakończenia konkursu w dowolnej chwili. Zatem: kto pierwszy, ten lepszy!
  • Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie TVP jedynie pod opieką osoby dorosłej!

Należy pamiętać, że Telewizja Polska nie pokrywa żadnych kosztów transportu z/do Warszawy i siedziby stacji. Finał rozpoczyna się o 20:30, ale oczywiście w budynku TVP należy stawić się co najmniej 2 godziny wcześniej, a szczegółowe informacje zostaną przekazane szczęśliwym zdobywcom wejściówek.

Transmisja finału narodowego odbędzie się 18 lutego od 20:30 do 22:10, transmisja przeprowadzona będzie przez TVP1 i Telewizję Polonia. Najpewniej już w ten weekend strona eurowizja.tvp.pl opublikuje listę zakwalifikowanych wykonawców!

Życzymy wszystkim kandydatom do preselekcji powodzenia, a za naszych czytelników i fanów Eurowizji trzymamy kciuki, byśmy mogli się z Wami spotkać w przyszłą sobotę w TVP!

Źródło: TVP, fot: I. Sobieszczuk/TVP

1 KOMENTARZ