Okładka singla „Forever and a Night” Viki Gabor fot. facebook/@vikigabor

Viki Gabor kilka dni temu zapowiedziała nowy singiel Forever and a night. Po gorącym przyjęciu ostatnich piosenek Getaway i Still Standing, w sieci zawrzało na wieść o kolejnym kawałku młodej gwiazdy. Od dziś jest już dostępny najnowszy utwór zwyciężczyni Eurowizji Junior w całości.

Najnowsza propozycja Viki Gabor jest jej szóstym autorskim kawałkiem. Po otrzymaniu podwójnej platyny za Superhero oraz platyny za singiel Ramię w Ramię kolejnym kandydatem do tej nagrody jest singiel Forever and a night. Dobre wyniki sprzedaży singli to zasługa m.in. jej oddanych fanów. Tych już ma ponad pół miliona – przynajmniej na swoim koncie na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/CCEV94roM_f/?utm_source=ig_web_copy_link

Viki Gabor, a singiel Forever and a Night

Forever and a Night jest kolejny anglojęzycznym singlem Viki Gabor. Utwór napisali Cutfather, stojący za hitami Katy Perry, Dagny czy R3HAB, oraz Lawrie Martin, którego utwory wykonują Don Diablo, Zayn i Zak Abel. Piosenkę można posłuchać na wszystkich serwisach streamingowych: Spotify, Apple Music, iTunes Store i Google Play.

Do utworu powstał także teledysk, wyreżyserowany przez Dawida Krępskiego, który odpowiada także za klip do ostatniego singla Viki, Getaway. Zdjęcia do nagrania zrealizowano również w Los Angeles, tak jak w przypadku poprzedniego utworu. Teledysk  jest już dostępny na kanale YouTube wokalistki.

Zaprezentowany singiel sprawia, że możemy poczuć letnią atmosferę i imprezowy nastrój. Od czasu drugiej edycji The Voice Kids, Viki Gabor cały czas udowadnia, że ma ogromny talent. Dzięki niemu osiągnęła sukces nie tylko w kraju, ale także na świecie za sprawą wygranej na Eurowizji Junior w Gliwicach. Potwierdzeniem tego jest współpraca ze światowej sławy twórcami. Piosenki Superhero, Ramię w ramię i Getaway wygenerowały miliony odsłon w sieci oraz podbiły serca wielu słuchaczy. Już po zapowiedzi singla fani nie mieli wątpliwości, że będzie to hit tego lata. Zgadzacie się z tym po przesłuchaniu całej propozycji?

Viki Gabor chce podbić świat! Posłuchajcie „Getaway”

Okładka singla „Forever and a Night” Viki Gabor fot. facebook/@vikigabor

Viki Gabor i plany na przyszłość

Niespełna miesiąc od wydania Still Standing mamy kolejną nową piosenkę Viki Gabor. Czyżby piosenkarka planowała wydać swój album? Zapytana jeszcze przed miesiącem w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl o to, czy pracuje już nad debiutanckim albumem odpowiedziała:

Teraz sporo czasu spędzam w domu, więc mam czas, żeby komponować z moją siostrą Melisą. Piszemy nowe piosenki, które chyba znajdą się na tej płycie. Nie powiem jeszcze, kiedy możecie się jej spodziewać, ale obiecuję, że już wkrótce.

Ponadto zbliża się kolejna edycja Eurowizji Junior, która dzięki zwycięstwu Viki Gabor odbędzie się w Polsce, a dokładniej w Warszawie, 29 listopada tego roku. Artystka na pewno pojawi się w ramach promocji podczas samego konkursu. Tymczasem na fali sukcesu nastolatki, Telewizja Polska ogłosiła, że Szansa na Sukces będzie ponownie formatem, który wskaże następcę Viki Gabor. Więcej przeczytasz poniżej.

Szansa na Sukces wyłoni reprezentanta na Eurowizję Junior 2020

Eurowizja Junior: Viki Gabor, zwyciężczyni konkursu, fot. Krzysztof Stefaniak

Źródło: media.universalmusic.pl, eska.pl, plejada.pl, Instagram