Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę (fot. Instagram/kayah_official)

Viki Gabor po wygraniu Eurowizji Junior realizuje kolejne projekty muzyczne. We wtorek o północy premierę miał jeden z nich – piosenka Ramię w ramię, którą nagrała w duecie z Kayah. Posłuchaj, jak brzmi nowy utwór zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci 2019!

O wspólnym projekcie piosenkarek mówiło się już od jakiegoś czasu. Kayah i Viki Gabor poznały się kilka miesięcy temu, a zwyciężczyni Eurowizji Junior jeszcze przed wyjadem do Gliwic gościła w audycji radiowej prowadzonej przez doświadczoną artystkę.

Już wtedy Kayah nie kryła zachwytów nad młodszą koleżanką z branży:

Nie mogę uwierzyć, że ona ma 12 lat! Sposób śpiewania, wrażliwość, muzykalność! Tego nie da się nauczyć! Podpisuję się pod tą cudną dziewczynką czterema rękami!

Niedawno wyszło na jaw, że Viki Gabor i Kayah postanowiły nagrać wspólną piosenkę. Premiera utworu odbyła się w pierwszych dniach 2020 roku. Choć projekt miał zostać utrzymany w tajemnicy do ostatniej chwili, czujni internauci mogli dowiedzieć się o wspólnym projekcie jeszcze przed finałem Eurowizji Junior 2019.

Kayah najpierw ujawniła, że „coś wspólnie szykują” dla fanów. Kilka dni później, wysyłając ostatnie słowa wsparcia Viki Gabor przed finałem konkursu, napisała na Instagramie:

Viki, you go girl! A  potem wracaj do mnie szybko i działamy 

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę

Na kilka godzin przed uroczystą premierą utworu Kayah i Viki Gabor opublikowały dedykowane wpisy na Instagramie. Choć nie zdradziły szczegółów, fani nie mieli pewności, że to ich wspólna piosenka. Zwłaszcza, że Kayah udostępniła fragment teledysku.

Długo oczekiwaną piosenką jest Ramię w ramię, której autorami są twórcy przeboju Superhero, czyli Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór, a także sama Kayah.

Lanberry chce pojechać na Eurowizję 2020? Mamy komentar artystki

Piosenka jest dostępna w serwisach streamingowych. Przesłuchasz jej poniżej:

Do piosenki powstał teledysk z udziałem Kayah i Viki Gabor. Reżyserem wideoklipu jest Sebastian Wełdycz.

fot. Instagram/kayah_official