Zakończył się właśnie drugi z trzech odcinków rundy eliminacyjnej programu Szansa na sukces, który ma wyłonić reprezentanta na Eurowizję Junior 2019. Dziś poznaliśmy drugą finalistkę talent show.

Przed tygodniem największe uznanie Majki Jeżowskiej, gościa pierwszego odcinka show zdobyła Nikola Fiedor. Dziś dziecięce wykonania oceniał zespół Blue Cafe (ESC 2004). Co ciekawe, to właśnie dzięki Szansie na sukces przed laty do zespołu została wybrana Dominika Gawęda.

Dzieci wykonały następujące utwory:

  1. Maksymilian Wysocki „Buena”
  2. Marianna Józefina Piątkowska „Do nieba, do piekła”
  3. Wiktoria Gabor „You May Be In Love”
  4. Oliwia Kopiec „To Ty”
  5. Krzysztof Kwaśny „Czas nie będzie czekał”
  6. Oliwia Stefanowska „Zapamiętaj”
  7. Zuzia Janik „Kochamy siebie”

https://www.facebook.com/szansanasukces2019/videos/451864735426003/

Jurorzy zgodnie postawili na Wiktorię Viki Gabor, znaną szerzej jako finalistka drugiej edycji The Voice Kids. Pochodząca z Nowej Huty 12-letnia Romka była wówczas pod opieką trenerską Tomsona i Barona z Afromental. Warto podkreślić, że to ona jest typowana od momentu oficjalnego ogłoszenia jej udziału w Szansie na sukces na reprezentantkę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior, które w tym roku odbędzie się w Gliwicach. Wyróżnienia w dzisiejszym odcinku otrzymały Oliwia Kopiec i Marianna Józefina Piątkowska.

Zespół Blue Cafe z uczestnikami Szansy na sukces. Zwyciężczyni, Viki Gabor stoi jako pierwsza licząc od prawej strony zdjęcia.

Przed nami jeszcze jeden odcinek z udziałem kolejnej siódemki wokalistów, którzy będą śpiewali piosenki z repertuaru Papa Dance, lecz wydaje się że już wszystko jest przesądzone. Jak tak naprawdę będzie, przekonamy się podczas transmisji finału, która odbędzie się 29 września na antenie TVP2.

Czy chcielibyście, żeby to Viki Gabor reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2019?

źródło i zdjęcia: TVP, miniaturka: Youtube/Vevo, kadr z teledysku do „Time”

5 KOMENTARZE