Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami, i z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania wejściówki na próbę jurorską, która odbędzie się 23 listopada w Arenie Gliwice.

Co trzeba zrobić?

  1. Wymyśl krótkie hasło, które będzie wspierać Polskę lub/oraz Viki Gabor (max. 1 zdanie)
  2. Forma hasła jest dowolna. Liczymy na Waszą kreatywność!
  3. Wyślij swoją propozycję na adres e-mail: konkurs@eurowizja.org, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem
  4. Zgłoszenia zbieramy do 7 listopada, do godz. 12:00. Przekroczenie tego terminu, będzie skutkowało nie przyjęciem zgłoszenia.
  5. Najlepsze propozycje zostaną umieszczone w ankiecie na grupie eurowizja.org – Warsaw Calling, w serwisie Facebook. Członkowie grupy będą mogli zagłosować na dowolną ilość propozycji. Podczas trwania ankiety nie ujawniamy autora zgłoszenia. Głosowanie trwa od 7 listopada od godz. 19:00 do 10 listopada, do godz: 12:00
  6. Autorzy dziesięciu najlepszych propozycji, zostaną laureatami konkursu.
  7. Nagrodą w konkursie, dla każdego z laureatów, jest pojedyncze zaproszenie na finał jurorski Eurowizji Junior 2019 (23 listopada 2019 r.), która odbędzie się w Gliwicach. Zaproszenie uprawnia do wejścia na płytę główną.
  8. W konkursie wziąć udział mogą mieszkańcy Polski, powyżej 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich, wstęp do Areny jest możliwy tylko z pełnoprawnym opiekunem. Organizator nie pokrywa kosztów zakupu biletu dla opiekuna. 
  9. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj. Wysłanie zgłoszenia do konkursu, jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 listopada o godz. 20:00, na stronie internetowej www.eurowizja.org oraz na grupie Warsaw Calling – w serwisie facebook.

Ponadto, bilety na finał jurorski Eurowizji Junior 2019, możecie zakupić na stronie Telewizji Polskiej. Szczególnie zachęcamy do zakupu biletów na płytę główną, gdzie na pewno poczujecie eurowizyjne emocje.

Zatem, do dzieła! Liczymy na Waszą kreatywność!

Już 24 listopadach po raz pierwszy w naszym kraju odbędzie się Eurowizja Junior 2019. Przypomnijmy, że reprezentantką kraju-gospodarza została w tym roku Wiktoria Viki Gabor. Eurowizję Junior poprowadzą Aleksander Sikora, Ida Nowakowska oraz ubiegłoroczna zwyciężczyni imprezy, Roksana Węgiel. Ceremonię otwarcia poprowadzi Mateusz Szymkowiak, a konferencje prasowe – Agata Konarska.

Chcesz obejrzeć Eurowizję Junior na żywo? Sprawdź, jak zdobyć bilety!

Eurowizja Junior 2019: bilety w sprzedaży!