[ANULOWANO] Hatari w Polsce [ICELAND TO POLAND, Poznań, Kraków, Warszawa, Gdańsk]

  0
  1477
  fot. RUV

  AKTUALIZACJA 13.06.2019 Hatari nie przyjedzie do Polski w ramach Iceland To Poland! Management artysty pracuje nad tym, by artyści pojawili się u nas na początku 2020 roku!

  OŚWIADCZENIE HATARI:

  ANNOUNCEMENT REGARDING ICELAND TO POLAND

  Due to the failure of the promoters of Iceland To Poland to honor basic contractual agreements, Hatari regrets to announce the concerts in Poland, August 20th – 24th will not go forward.
  Ticket-holders can contact the promoters for a refund via info@icelandtopoland.com.

  Hatari were really looking forward to these concerts and it was not an easy decision to derail from our plan. We are working hard to confirm a Poland tour in early 2020. We hope to announce new dates as soon as possible.

  Regrets,
  HATARI & Svikamylla ehf.

  OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA ICELAND TO POLAND:

  Z powodu nie dotrzymania warunków umowy i próby zmian na niekorzyść festiwalu, z przykrością informujemy, że Hatari nie zagrają na Iceland To Poland ani w tej edycji ani żadnej innej.

  Wkrótce ogłosimy zastępstwo na ich miejsce oraz headlinera! 🙂

  Jesteśmy podekscytowani zmianami i zachęcamy do obserwowania naszych następnych ogłoszeń! 🙂

  W razie pytań piszcie na info@icelandtopoland.com

  BILETY DO NABYCIA: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/iceland-to-poland/

  Iceland To Poland to pierwszy na świecie podróżujący festiwal muzyczny, który skupia się na połączeniu kulturowym dwóch, blisko powiązanych ze sobą krajów: Islandii i Polski poprzez platformę muzyki i sztuki.

  Projekt ten powstał w 2016 roku i jego założycielką jest Wiktoria Joanna Ginter, Polka mieszkająca na Islandii, blisko związana z tamtejszą sceną muzyczną.

  Islandzka scena muzyczna jest znana na całym świecie ze swojego wysokiego poziomu artystycznego, różnorodności i charakterystycznego brzmienia. Także w Polsce zaskarbiła sobie rzesze fanów a także i naśladowców. Teraz chcemy jeszcze bardziej ją przybliżyć i włączyć w kulturę Polską dla wzajemnej inspiracji oraz edukacji. Mamy nadzieję, że projekt ten zaowocuje eksplozją kreatywności oraz natchnie grono fanów muzyki do poszerzenia horyzontów i zaczerpnięcia świeżego powiewu dźwięków prosto z Krainy Lodu.

  W tym roku ITP skupia się na muzyce elektronicznej w różnych jej wydaniach. Każdy amator tańczenia, dobrej zabawy i intergalaktycznych podróży dźwiękowych będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

  Przybywajcie masowo! Będzie sztos roku!

  Aktualny lineup:

  aYia – to enigmatyczne trio z Reykjaviku pobudziło wyobraźnię niejednego konesera muzyki elektronicznej oraz trip-hopowej swoimi głębokimi, ambientowymi brzmieniami przeplatanymi dark synthem i nawiedzającym wokalem. W Polsce aYia występowali już jako support dla islandzkiej legendy – GusGus i zaskarbili sobie wiernych słuchaczy. Znikome informacje na temat tego projektu dodają mu uroku i przyprawiają o zaciekawienie. To trzeba zobaczyć i poczuć!

  Hatari – na scenie muzycznej od 2015 roku, ale nieobecni w wirtualnym świecie aż do roku 2017, kiedy to postanowili udostępnić dwie swoje piosenki i kilka informacji online. Na Islandii mają już status kultu, międzynarodowe media rozpoznały ich jako zespół, którego nie można absolutnie przegapić na żywo. Nadchodzi rewolucja! Tym razem w skórzanych pasach, ćwiekach i butach na koturnie!

  FM Belfast – koronowani giganci elektronicznego popu z Krainy Lodu. Cały skład zespołu to ludzie o wielu talentach i ścieżkach kariery. Na przykład Örvar Þóreyjarson Smárason to założyciel i członek takich zespołów jak legendarny múm czy Singapore Sling. Lóa Hlín Hjálmtýsdóttir to popularna ilustratorka satyryczna, znana ze swojego bloga Lóaboratorium. Sveinbjörn Thorarensen gra w Retro Stefson a także prowadzi solowy projekt o nazwie Hermigervill. Można powiedzieć o nich swobodnie, że to supergrupa. Na koncie mają 4 albumy studyjne oraz 4 single, światowe trasy koncertowe i solidną bazę fanów: jeśli zobaczysz ich na żywo jeden raz, zostaną w twoim sercu na zawsze. Z tonami konfetti i wyśmienitej zabawy!