Hatari w Polsce! [Warszawa]

  0
  178

  Islandzka grupa Hatari przyjedzie w przyszłym roku do Polski! Szczegóły odnośnie koncertu zwycięzców polskiego televotingu podczas Eurowizji 2019 znajdują się poniżej.

  Kiedy: 01.02.2020
  Gdzie: Progresja
  Bilety: 70-80 zł
  Dostępne od 19.07 po 10:00 na:
  https://progresja.com/events/
  https://sklep.knockoutprod.net
  https://www.eventim.pl/
  https://www.biletomat.pl/
  https://goingapp.pl/city/1/warszawa
  – stacjonalnie w sklepach Empik

  Zalecamy kupowanie biletów wyłącznie w wymienionych powyżej bileteriach. Kupując bilety w innych miejscach ryzykują Państwo kupno fałszywego biletu.

  Prosimy o sprawdzanie rozpiski czasowej przed koncertem. Godzina rozpoczęcia koncertu może ulec zmianie. Rozpiski czasowe dostępne są na stronie www.progresja.com. Kupując bilet przez stronę otrzymacie ostateczną rozpiskę także mailowo dzień przed koncertem.

  —————————————————————————–

  Zdobywający nagrody, antykapitalistyczny, techno-dystopijny zespół Hatari trafił na nagłówki za ich aktywny politycznie udział w konkursie Eurowizja 2019. Grupa została założona w Reykjavík na Islandii w 2015 roku przez Klemensa Hannigana, Matthíasa Tryggvi Haraldssona oraz perkusistę Einara Hrafna Stefánssona. Za pomocą różnych środków przekazu, głownie muzyki, pokazują ludziom, jak bardzo jesteśmy otoczeni przez ciągle rozwijający się świat nieprawości i zepsucia.

  Nie możemy zmienić świata, ale możemy obnażyć kłamstwa neoliberalnego społeczeństwa, krytykować za jak niską cenę ludzie sprzedają swoje dusze i pokazywać bezsens spędzania każdej minuty w nieustającym wyścigu szczurów.

  Hatari: https://www.facebook.com/hatridmunsigra/

  Organizatorzy: Knock Out Productions, Progresja