Wyniki Konkursu Drugiej Szansy OGAE International zostaną ogłoszone w sobotę, 7 października o godzinie 17:00. Stowarzyszenie OGAE Polska zaprasza wszystkich fanów konkursu do wzięcia udziału w zabawie o nagrodę niespodziankę.

Po zwycięstwie Margaret z piosenką Cool Me Down w zeszłorocznej edycji konkursu, OGAE Polska otrzymało zaszczyt organizacji OGAE Second Chance Contest 2017. W konkursie tym, organizowanym nieprzerwanie od 1987 roku, fani Eurowizji zrzeszeni w OGAE International wybierają swoją ulubioną piosenkę spośród biorących udział w finałach narodowych w danym roku, którym nie udało się wywalczyć prawa wyjazdu na Eurowizję.

Niekwestionowanym liderem tabeli wyników jest klub OGAE Szwecja, któremu udało się wywalczyć Grand Prix konkursu aż 14 razy! W tym roku do udziału zgłoszonych zostało 22 piosenki, a o drugie z rzędu zwycięstwo dla Polski walczyć będzie zwyciężczyni głosowania widzów i zdobywczyni 3. miejsca w Krajowych Eliminacjach 2017 – Carmell z piosenką Faces.

Stowarzyszenie OGAE Polska zaprasza was wszystkich do wzięcia udziału w zabawie związanej z konkursem, w której należy odwiedzić oficjalny profil OGAE Second Chance na Facebooku i w komentarzu przewidzieć ilość punktów, którą zdobędzie zwycięzca konkursu. Osoba, której uda się przewidzieć dokładną liczbę, lub będzie najbliżej otrzyma nagrodę niespodziankę od stowarzyszenia. W przypadku gdy dwie, lub więcej osób udzieli takiej samej odpowiedzi, wygra ta, która udzieli jej najszybciej.

Życzymy dużo emocji podczas konkursu. Niech wygra najlepsza piosenka!

źródło: osc2017.eurowizja.org