Udało nam się porozmawiać z Saszan, która bierze udział w Krajowych Eliminacjach z piosenką  Nie chcę Ciebie mniej.

Wokalistka opowiada o swoim zainteresowaniu Konkursem. Z którym uczestnikiem Eurowizji nawiązała kontakt? Saszan również wyjaśnia historię swojej fascynacji Dimą Bilanem (ESC 2006 & 2008).

 

Pod pseudonimem Saszan ukrywa się Roksana Pindor, piosenkarka urodzona 1 sierpnia 1994 roku w Żyrardowie. Karierę zaczynała publikowaniem swoich amatorskich nagrań w serwisie YouTube. Pod koniec 2013 roku podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią MyMusic, która wydała jej debiutancki album studyjny, zatytułowany RSPW 2015 roku została wyróżniona tytułem „Najlepszej artystki” podczas Young Stars Festival. Ma za sobą udział w programie telewizji Polsat Celebrity Splash!, w którym zajęła drugie miejsce. Obecnie związana jest z wytwórnią Universal Music, która wyda jej drugi album studyjny. Płyta, promowana singlem Nie chcę Ciebie mniej, ukaże się jeszcze w tym roku.

Konkursowy utwór Saszan, czyli balladę Nie chcę Ciebie mniej, napisali z nią Piotr Siejka i Lanberry, finalistka krajowych eliminacji do Eurowizji 2017. Do utworu powstał teledysk, w którym gościnnie wystąpił Marcel Sabat, aktor znany widzom m.in. z udziału w ósmej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, tej samej, w której uczestniczyła Kasia Moś, reprezentantka Polski w ubiegłorocznej Eurowizji.

Źródło: materiały własne, mat. prasowe