Dobry wieczór Europo - Donatan i Cleo za kulisami Eurowizji - Maciej Mazański
Dobry wieczór Europo - Donatan i Cleo za kulisami Eurowizji - Maciej Mazański

Portfolio wspomnień z 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze, czyli wyjątkowa rozmowa z Donatanem i Cleo – specjalnie dla portalu eurowizja.org!

Co Donatan sądzi o Konkursie Piosenki Eurowizji? Czy Cleo chce raz jeszcze reprezentować Polskę? Czy Donatan nie lubi Conchity Wurst? Który z momentów spędzonych w Kopenhadze najbardziej zapadł polskiemu duetowi w pamięci? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań odnajdziecie w wyjątkowym wywiadzie, jakiego Donatan i Cleo udzielili redaktorowi naszego portalu, Maciejowi Mazańskiemu.

W szczerej rozmowie reprezentanci Polski opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z udziałem w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym udało im się awansować z półfinału do finału, a tam z kolei wywalczyć 14. miejsce. Występ Donatana i Cleo został znakomicie odebrany przez widzów, którzy w głosowaniu smsowym (stanowiącym 50% ostatecznego wyniku) uplasowali Polskę na bardzo wysokim, 5. miejscu.

Rozmowa została zarejestrowana w kawalerce Łukasza Jakóbiaka – gospodarza internetowego talk-show 20m2 Łukasza. Nasz wywiad z Donatanem i Cleo można obejrzeć na kanale youtube Dobry wieczór Europo – tutaj.