Zagłosuj w OGAE Video Contest!

0
2575

Wybierz najlepszy europejski teledysk 2016 roku razem z klubami OGAE! 

Zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w głosowaniu w konkursie OGAE Video Contest 2016. W tym roku w stawce konkursowej bierze udział aż 40 państw, tym samym jest to największy konkurs do tej pory!

Tegoroczną edycję organizuje klub OGAE Niemcy. Na oficjalnej stronie konkursu wszyscy czytelnicy mogą zapoznać się z 40 propozycjami, krótkim skrótem startujących teledysków oraz zagłosować: http://ogaevc.ecgermany.de/startseite/voting-site/. Członkowie OGAE Polska głosują natomiast w specjalnie przygotowanym przez nasz klub formularzu: TUTAJ.

W tegorocznej stawce konkursowej znalazły się premierowe klipy wielu eurowizyjnych gwiazd, m.in. Iry Losco, Marco Mengoniego, Conchity Wurst, Grety Salome czy Kasi Kowalskiej, która reprezentuje polski oddział OGAE z teledyskiem do utworu Aya.

Klip do polskiej piosenki zmierzy się oprócz tego z propozycjami tak znanych artystów jak Coldplay, Kygo, Sarah Connor czy Inna.

Plebiscyt klubów OGAE na najlepszy europejski teledysk organizowany jest nieprzerwanie od 2003 roku. Do tej pory Polska ma na swoim koncie jedno zwycięstwo. W 2010 po Grand Prix sięgnęła Justyna Steczkowska z klipem do piosenki Kim tu jestem. Zwycięstwo Justyny odbiło się wówczas szerokim echem w wielu polskich mediach, poinformowała o nim również sama artystka. Czy w tym roku mamy szansę na kolejny sukces?